9 Şubat Cuma - Günlük Çin Burçları

9 Şubat Cuma - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Horoz burcu…

FARE

Bazı şeyleri tek başınıza yapmanız gerektiğini insanlara açıklamanın zaman alacağını düşünüyorsunuz. Bu düşünceden kurtulun. Çünkü bugün, ilerleme kaydedebileceğiniz bir zaman dilimindesiniz...

BOĞA

İnsanların haddini aşan davranışları sizi yanlış yola sevk etmeye başlıyor. Bir şey söylemek istiyorsunuz, ancak tam olarak ne söylemeniz gerektiğinden emin değilsiniz.

KAPLAN

Herhangi bir sohbette daha çok dinleyen taraf olmaya çalışın. Zaten ne söyleyeceğinizi biliyorsunuz, ancak insanların nasıl tepki vereceğini bilmiyorsunuz. Dinleyerek yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Katılmadığınız konularda tartışmaya girmekten kaçının.

TAVŞAN

Geciktirdiğiniz bazı aktiviteler var. Doğru zaman olmadığını hissetmiş olabilirsiniz. Planlama yapmanın mantıklı olacağını biliyorsunuz. Ancak her şey için doğru zamanı beklemelisiniz.

EJDERHA

Ani değişimlerin üstesinden gelmek konusunda yeteneklisiniz. Olumlu gördüğünüz durumları bile incelersiniz. Size mantıklı gelen her şeyle uğraşmaktan büyük keyif alıyorsunuz.

YILAN

Plan yapmadan önce ilgili konular üzerinde düşünülmesi gerektiğine inanıyorsunuz. Bugünkü şartlar da, gerçekten doğru zamanlama olmadığını gösteriyor.

AT

Yoğun ve meşgul olmaktan keyif alsanız da, mecbur olmadan bir şeyler yapmak da istemiyor değilsiniz. Zamanı etkin planladığınızda, kendiniz için istediğiniz vakti yaratabilirsiniz.

KEÇİ

Doğru olanı yaptığınızdan emin olduğunuz için dışarıdan herhangi birinin onayına ihtiyacınız yok. İnsanlar davranışlarınızla ilgili sorular sorduğunda, cevaplamaya hazır olmanız gerekir.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğiniz bazen durumu olduğundan karmaşık gösterir, çünkü konuyla alakasız olan detaylara takılır. Sorular sormaya başlamadan önce bilmek istediklerinizi netleştirin.

HOROZ

Eğer esnek olabiliyorsanız, bugünkü ani değişiklikleri benimseyebilirsiniz. Horoz burcu kişiliğinizin orijinal plana sadık kalmaktan hoşlandığı inkar edilemez. Ancak durumlar buna müsaade etmiyorsa rahat olmak gerekir.

KÖPEK

Olacakları bilmemek, plan yapmamak için bir bahane değil. Bazen sadece değişmesi gerekenleri anlamak için bile plan yapılmalıdır. Program yaparken esnek olun.

DOMUZ

Düşünüleni söylemek ve dürüst olmak gerektiğine inanıyorsunuz. Bu büyük bir erdemdir. Ancak sizi tanımayan ve bu görüşünüzün farkında olmayan insanlar biraz şaşırabilir.