8 Şubat Perşembe - Günlük Çin Burçları

8 Şubat Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Maymun burcu…

FARE

Bazı işlerin, hiç çaba harcamadan kendiliğinden gerçekleşmesini istiyorsunuz. Çünkü uğraştığınız zaman beklediğiniz başarıyı elde edemediğinizi düşünüyorsunuz.

BOĞA

Yeni başladığınız şeyler size heyecan verirken biraz da korkutuyor. Ancak üstesinden gelebileceğiniz konusunda kendinize güvenin.

KAPLAN

Verdiğiniz bir kararla ilgili tereddütünüz var. Fikrinizi değiştirmeniz gerekip gerekmediği konusunu yeniden dikkatlice düşünmelisiniz. Ancak ilk kararınızın da geçerli olabileceğini unutmayın.

TAVŞAN

Hiçbir şey yapmadan koşulların değiştiğini göreceksiniz. Bu değişim sürecinde kendinizi rahat hissetmemiş olabilirsiniz, ancak şu an ortalık duruldu, gevşeyebilirsiniz.

EJDERHA

Bazen zamanı hızlandırmak için bazı detayları atlamanız gerektiğini biliyorsunuz. Acele etmeniz gerekiyor gibi görünse de, aslında yavaşlamanız gereken anlar var.  Bugünü de sabit bir hızla geçirmelisiniz. 

YILAN

Birilerinin sizinle kavga etmeye çalıştığını hissediyorsunuz. Siz de haklı olduğunuzu düşündüğünüz için kavga etmeye hazırlanıyorsunuz. Her iki taraf da savaşa katılıyorsa, tabii ki mücadele olacak.

AT

Arkadaşınızın aklından geçenleri öğrenmek için sormanız gereken belli başlı sorular var. Soruların çokluğu ve direkt olması onu rahatsız edebilir ancak bunlara cevap almak zorundasınız, çünkü cevaplar planlarınızı etkiliyor.

KEÇİ

Bugün, kendinizi normalden daha alıngan ve hassas hissetmeniz hiç de şaşırtıcı bir durum değil. Etrafınızdakileri bu konuda uyarmalısınız ki üstünüze gelmesinler.

MAYMUN

Bugün, insanlarla kavga etmemeye çalışın. Normalde iyi anlaştığınız biriyle anlamsız bir tartışmaya girmiş bile olsanız, durumu toparlamak için vaktiniz var.

HOROZ

Hayat sakince ilerliyor. Zaman alan tartışmalar yaşanmasa, her şey daha çabuk olacak. Sonuç olarak gereksiz tartışmalar son bulacak ve bir karara varılacaktır. Herkes bu durumdan memnun olacak.

KÖPEK

Bazen birlikte bir şey yapmak için konuşulur, ancak kimse adım atmaz. Yeterince beklediniz, belki de ilk adımı atıp başlangıç yapma sorumluluğunu alması gerekenlerden birisisinizdir. 

DOMUZ

Bir takım çalışması için önce işlerin nasıl yürütülmesi gerektiğini açıklamaya zaman ayırmalısınız. Üstelik herkes ne yapılacağını anlamayabilir. Sabırla açıklamaya devam etmelisiniz.