7 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

7 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Keçi burcu…

FARE

Bugün bir karar vermeniz gerekiyorsa, biraz daha derinlemesine düşünmek isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki belirli kişiler sizi, hemen karar vermeniz yönünde ikna etmeye çalışacaklar.

BOĞA

Bazı kişilerin sizi manipüle etmeye çalıştıkları çok açık. Ne yaptıklarını görüyorsunuz, fakat kurnaz planların farkında olduğunuzu bilmelerine izin vermeyeceksiniz. Farkına vardıklarında ise taktiklerinin işe yaramadığını görecekler. 

KAPLAN

Hassas konuların gündeme gelmesini ve tartışarak çözümlemeyi umuyorsunuz. Ancak insanlar konuşmaları gerektiğini bildikleri konularda bile konuşmuyor.  

TAVŞAN

Tekrar tekrar aklınızdaki konuya dönüyorsunuz. Bazen her şey düşündüğünüzden daha karmaşık olabilir. Ancak birisi çıkıp, size uzattığı yardım eliyle sorunların çabucak üstesinden gelebilir.

EJDERHA

Bazı konularda düşünmek için zaman ayırmak akıllıca bir harekettir. Bu da hiç birşey için acele etmemeniz gerektiği anlamına gelir. Hatta bir süre kendinizi geri çekmek bile herşeyi netleştirmenize yardım eder.

YILAN

Daha önce kavrayamadığınız bir durumun ince detaylarını artık keşfediyor gibisiniz. Herşeyi yeniden incelediğinizde daha net fikirler edinebilirsiniz. 

AT

Arkadaşınızın, 'hayır' demenizden hiç hoşlanmayacağını biliyorsunuz. Onu kırmak istemiyorsunuz ancak kendinize göre geçerli sebepleriniz var. Bu yüzden niçin 'evet' demediğinizi anladığından emin olun.

KEÇİ

Karşılaştığınız yeni fikirlerden oldukça etkileneceksiniz. Ancak yine de hayatınızı yeniden şekillendirecek olan bu fikirleri hemen uygulamaya hazır değilsiniz. Çünkü değişimin biraz daha zaman alacağını düşünüyordunuz.

MAYMUN

Hayatınızın çok monoton geçtiğini düşünüyorsanız, birçok insanın sinirlerini bozan ani değişimlerin gerçekleşmesinden heyecan duyacak ve memnun olacaksınız demektir.   

HOROZ

Kimse, verdiğiniz son kararlarla ilgili size meydan okuyamaz. Sadece söz konusu mevzuyu sizin yerinize düşünüp, fikir verebilir. Ancak bu fikirleri dinleyip dinlememek de yine size kalmış.

KÖPEK

Zorlu karakterlerin üstesinden gelmekte oldukça ustasınız. Birileri, aykırı davranışlarına nasıl tepki vereceğinizi öğrenmek için sizi deniyor olabilir mi?  

DOMUZ

Eski bir mesele yeniden gündeme geldi ve konuyla ilgili bir şeyler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. İnsanlara fikirlerini sormaktan çekinmeyin. Bugün, sıra dışı fikirlerin size ilham vermesine izin verin.