6 Şubat Salı - Günlük Çin Burçları

6 Şubat Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

İnsanların sizden beklenmedik isteklerde bulunmasına artık şaşırmıyorsunuz. Çünkü kendi işlerinizi bırakıp herkesin yardımına koşuyorsunuz. Ancak ailenize de zaman ayırmanız gerektiğinin farkına varmalısınız.

BOĞA

Ağzı sıkı biri olmadığınızı düşünüyorsunuz. Yine de düşüncelerinizi kendinize saklamayı tercih ettiğiniz birçok durum var. Buna rağmen bugün aklınızdan geçenleri söylemek daha akıllıca olacak.

KAPLAN

Bugün verdiğiniz mesajların farkına varılması sizin için önemli. İnsanların az da olsa direnebileceğini zaten düşünmüştünüz. Çünkü söyleyeceklerinizi duymak istemeyecekler.  

TAVŞAN

Bugün yaratıcı olmak zaman alacak. Eski kuralların yıkılması gerekebileceğinin farkındasınız ve yeni yöntemler denemeye çalışıyorsunuz.

EJDERHA

Bazen aradığınız cevapları bulmak için sormanız gereken soruları, farklı mekanlarda birden fazla insana yöneltmelisiniz. Cevaplara bu kadar çabuk ve kolay ulaşabileceğinizi düşünmeyin. Sandığınızdan daha fazla uğraşmanız gerekebilir.

YILAN

Bugün tartışmalara nokta koymak çok kolay olacak. Bazen birisi size cevaplamak istemediğiniz, zor bir soru sorduğunda, çok fazla konuşmadan, bunun güzel bir soru olduğunu belirtip soruyu cevapsız bırakabilirsiniz.

AT

Arkadaşınızın bilmek istediği her şeyi anlatmak zorunda değilsiniz. Bu konuda konuşmak istemediğinizi kibarca belirtebilirsiniz.

KEÇİ

Belirli insanların yapmak istedikleri şeyleri gerçekleştirmesi için daha çok teşvik edilmeye ihtiyaçları olabilir. Keçi burcu kişiliğiniz hedefleriyle ilgili sorumluluk sahibidir. Bir şey yapacağını söylediyse, onu mutlaka yapar.

MAYMUN

Bugün kısa vadeli hedefler belirlemek dinlenmenize yardımcı olacaktır. Upuzun bir liste hazırlamadan önce, son günlerde hangi konularda başarılı olabildiğinizi düşünün.

HOROZ

İnsanların aklınızdan geçenleri okuyabilmek gibi yeteneklerinin olmadığını hatırlayın. Derdinizi anlatmadan, kimsenin tam olarak size yardım etmesini beklemeyemezsiniz. İstek ve beklentileriniz konusunda açık olun.

KÖPEK

Bir fikre katıldığınız anda olaya dahil olmuşsunuz gibi algılayan insanlar sizi ürkütüyor. Bir konuyla ilgili herhangi bir söz vermeden önce ne kadar zaman ayırabileceğinizi net olarak ortaya koyun.

DOMUZ

Kişisel disiplininizi yüksek bir seviyede tutabilirsiniz. Ancak herkes aynı şeyi yapabilecek diye bir kaide yok. Çünkü insanlara, kendilerinden beklenileni ve yapması gerekenleri hatırlattığınızda dikkatleri kolayca dağılabiliyor.