30 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

30 Ocak Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Domuz burcu…

FARE

Çelişkili davranan insanlar var. Bazı olaylarla ilgili kafaları karışık olabilir. Onlarla konuşmak için zaman yaratın ve nasıl olduklarını anlamaya çalışın.

BOĞA

Yaşadığı problemleri sürekli size taşıyan insanlara cevap vermek zorunda değilsiniz. Bu, onlara zaman zaman yardım etmeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Sadece gereksiz ve sizi hiç ilgilendirmeyen negatif konulara devamli maruz kalmak istemiyorsunuz.

KAPLAN

Neler olduğunu merak ediyorsunuz ve arkadaşınızdan öğrenmek istiyorsunuz. Ancak ağzı çok sıkı, size anlatması için ne yapmanız gerektiğini direkt sorun. 

TAVŞAN

Arkadaşınız sizinle önemli bir sırrı paylaştığında kendinizi ayrıcalıklı hissediyorsunuz. Anlatılanı gizli tutmanız gerektiğini biliyorsunuz. Tavşan burcu kişiliğiniz güvenilir olduğunu biliyorlar. Yine de sırrın güvende olduğu konusunu netleştirin.

EJDERHA

Algılarınız o kadar açık ki, yolda yürürken yanınızdan geçen insanların konuşmalarını bile duyuyorsunuz. Bu da, kendi işinize odaklanmanızı engelliyor. Çok rahatsızsanız, bir uzman yardımı alabilirsiniz.

YILAN

Üstesinden gelmeniz gereken birçok mesele var gibi görünüyor.Bir an önce yarım kalan işlerinizi tamamlayıp önünüze bakın. Kafanızda bazı fikirler ve bunlara dayalı planlar var. 

AT

İnsanlar, vermek zorunda oldukları kararlarla ilgili rehberliğinize ihtiyaç duyabilir. Bazı tavsiyelerde bulunabilirsiniz, ancak son kararı kendilerinin vereceği konusuna da netlik kazandırın.

KEÇİ

Olaylar karşısında verilen abartılı tepkiler sizi çok sinirlendiriyor. Ancak bu negatif hislerden kurtulmanın bir yolunu bulmalısınız. Aksi takdirde kendi kendinize zarar verirsiniz.

MAYMUN

Bugün değişken bir ruh haliniz varsa, verdiğiniz kararların hüsranla sonuçlanmasına şaşırmayacaksınız. U dönüşü yapabilmek için son bir şansınız var. Ama önce biraz yavaşlamalısınız.

HOROZ

Yakın arkadaşınız, haksız çıktığı için zaten yeteri kadar utanıyor. Kendini daha da kötü hissetmesi için çabalamanın anlamı yok. Haklı olduğunuzu biliyorsunuz. Onu daha fazla üzmeyin.

KÖPEK

Gecikmeler hüsrana uğramanıza neden olabilir. Ancak bu gecikmelerin düşündüğünüz kadar sorun teşkil etmediğini anladığınızda sakinleşerek, tüm olanları durumu değerlendirmek için bir fırsat olarak görmelisiniz.

DOMUZ

Aradığınız bilgiyle karşılaşabilir ve büyük bir gelişme kaydedebilirsiniz. Bugün istediğinizi elde edeceksiniz. Şansın sizinle olduğu her an, her şeyi başarabilmenin bir yolunu buluyorsunuz.