25 Ocak Perşembe - Günlük Çin Burçları

25 Ocak Perşembe - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi At burcu…

FARE

Bazı konuları niçin öngöremediğinizi merak ediyorsunuz. Ancak her zaman, olacakları fark edemezsiniz. Bazen iyi hazırlandığınız bir şey gerçekleşmez, aksine hiç beklemediğiniz bir olay oluverir. 

BOĞA

Farklı şekilde iletişim kurmak, sandığınız kadar zor değil. Karşınızdaki, konuyu gündeme getirmenizi bekliyor olabilir. Önce ortamı yumuşatmak ve birbirinizin hislerini anlamak daha iyi olur.

KAPLAN

Kendine acındıran bu kişi siz misiniz, yoksa başkası mı? Bazen bazı işleri en iyi yapmanın yolu, sadece sorun çıkarmamaktır. Bugün tıkandığınızı hissetmenizin nedeni, içinde bulunduğunuz durumu abartmanız olabilir.

TAVŞAN

Birileri ya bir şey saklıyor ya da oldukça içine kapanık. Dostça bir ilişki kurmanın zaman aldığını biliyorsunuz. Sabırlı ve kibar olmak her zaman kazandırır.

EJDERHA

Bugün hız kazanarak, kaybettiğiniz zamanı telafi edebileceğinizi hissediyorsunuz. Yavaşlamanız gereken zamanlar olduğu gibi hızlanmanız gereken zamanlar da vardır. Bugün yeteri kadar enerji depoladığınızı düşünüyorsunuz.

YILAN

Son dakika değişiklikleri, ortamı biraz gerginleştirebilir. Yılan burcu kişiliğiniz beklenmedik olayların üstesinden gelmek konusunda oldukça ustadır. Aksine etrafınızda da rutinini bozmak için uğraşan insanlar var.

AT

Amaçlarınıza bağlı kalmakta motivasyon eksikliği hissediyorsanız, dönüp içinize bakın ve iyice düşünüp taşının. Doğru olduğunu düşündüğünüz hedeflerin peşini bırakmayın.

KEÇİ

Yakın arkadaşınız karşılaştığı zorlukları abartıyor mu? Bazı insanların pireyi deve yapma alışkanlığı vardır. Canını sıkan konular hakkında konuşmaya zaman ayırın. Sizden gelen yardımla birlikte duruma, daha geniş bir perspektiften bakabilir.

MAYMUN

Gelecek hafta başarmak istedikleriniz konusunda net misiniz? Önceliklerinizi belirlediğinizde, ne yapmanız ve nerede durmanız gerektiğine karar vermek çok daha kolay olur.

HOROZ

İlk kez yaptığınız bir şeyin mükemmel olmasını beklemek gereksiz. Önümüzdeki haftaya dair planlarınızı aklınızda tutun. Alışık olmadığınız konuları öğrenmek için kendinize biraz zaman verin.

KÖPEK

Düşüncelerini ifade ederken epey gürültü çıkaran insanlar vardır ve sizin bu yapılanı onaylamanız gerekmiyor. Köpek burcu kişiliğiniz sadece kafa sallar, pek fazla şey söylemez. Çünkü gereksiz bir tartışmaya girmek istemez.

DOMUZ

Hislerinizi bugün dile getirmek, başka güne ertelemekten daha hayırlı olacak. Ancak insanlar, kelimelerinizi ve hareketlerinizi yanlış anlayabilir. Yine de onları üzmeden düşüncelerinizi ifade etmenin bir yolunu bulacaksınız.