24 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

24 Ocak Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Yılan burcu…

FARE

Yaptığınız işle ilgili daha akıllıca davranmak istiyorsunuz. Ancak yeni teknikler uygulamaya çalışırken problem yaratıyorsunuz. Alternatif yaklaşımlarınızın muhtemel sonuçlarını dikkatlice düşünün.

BOĞA

Sohbet, hassas bir konuya dönüşmeye başladığında, içinizde tuttuklarınızı söylemek için doğru zaman gelmiş demektir. İzleyip beklerken daha duyarlı olabilirsiniz. İnsanların sizi dinlemesi gerektiğini düşünüyorsanız, yeri geldiğinde aynısını sizin de yapmanız gerekir.

KAPLAN

Birinin fikrine tam olarak katılmadığınızda, düşüncelerinizi açıklamakta tereddüt etmiyorsunuz. Ancak önerilerini olumlu bulduğunuzda da söylemeyi ihmal etmeyin. Dürüst olmak, insanlara yardım etmektir.

TAVŞAN

Etrafınızda rol yapanlar var. Sergiledikleri oyuna dahil olmamayı seçebilirsiniz. Sizin de oynamanız konusunda ısrar etseler bile, aranıza biraz mesafe koyarak teklifi reddedebilirsiniz. Zaten üstesinden gelmeniz gereken birçok sorun var.

EJDERHA

Ara sıra yapmanız gerekenleri hatırlamak çaba gerektirir. Unuttuğunuz şeyler olsa da kendinize karşı bağışlayıcı olun. Önemli olan, unuttuğunuzu hatırladığınız anda konuyu ele almaktır.  

YILAN

Söylenenler, duyduklarınızla aynı olmayabilir. Her iki taraf da düşüncesizce konuşup hareket ediyorsa, yanlış anlaşılmalar sonucu kolayca tartışma çıkabilir. Konuşmak yerine dinlemek daha iyi bir çözüm olacaktır.

AT

Bugün yakın bir arkadaşınız size bazı şeyler söyleyebilir. Tepki gösterip, parmak bastığı noktalara katılmayabilirsiniz. Ama tartışmak yerine, söylediklerini düşünüp taşının. İyi niyetini görebilirsiniz.

KEÇİ

Mali durumunuzu daha detaylı bir şekilde incelemenin zaman gelmedi mi? Bazen ufak bozukluklar birikerek, iyi miktarda paralara dönüşebilir. Gözünüz, yavaş yavaş kaybolan bu küçük miktarların üzerinde olsun.

MAYMUN

Son dakika değişiklikleri heyecan verici olabilir. Ancak başarılı olma riskinizi düşürür. Üstelik, verdiğiniz sözleri tutmanız önem taşırken, böyle riskleri göze almanın ne kadar akıllıca olduğu da tartışılır.

HOROZ

Bir kapı kapanırken başka biri açılır. Bazı şeyler sona erdiğinde doğal olarak yeni başlangıçları takip edeceksiniz. Yolunuza devam etmeniz gerektiğini hissediyorsanız, eskileri bırakmalı ve yeniliklere açık olmalısınız.

KÖPEK

Kendi gücünüzün farkına vardığınızda, etrafa kıskanç gözlerle bakmanızın gereği kalmayacak. Bazı konularda, sürekli aynı kişiler başarılı oluyor gibi görünebilir, ancak biliyorsunuz ki aynı yetenek sizde de var.

DOMUZ

Mantıklı bir cevaba ihtiyaç duyduğunuzda, ilgili soruyu sormanız gereken birkaç insan vardır. Onların verdikleri cevaplar da sizi ikna etmeyebilir, ancak bu sizin ümidinizi kırmasın. Tüm fikirleri topladıktan sonra dikkatlice düşünün.