2 Şubat Cuma - Günlük Çin Burçları

2 Şubat Cuma - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Yakın arkadaşınızın size anlatmayı unuttuğu şeyler var. Bu, olmasını istediğiniz bir durum değilse bile artık yapacak bir şey yok. Olayı büyütmek gereksiz.  

BOĞA

Eskiden yaşadığınız zor bir durum tekrar aklınızı kurcalıyor. Birçok teknik deniyorsunuz, ancak faydası yok. Konuyu farklı bir açıdan değerlendirmeniz gerekebilir. Bunu yapabilmek için de biraz rahatlamalısınız.

KAPLAN

Yoğun bir hafta olacak. Önünüzdeki birkaç günlük programı organize etmek için biraz zaman ayırın. Ne yapacağınızı ve nereye gideceğinizi biliyor olabilirsiniz. Ancak, program çıkarıp yapılanlara tik atmak başarı hissi vererek motive olmanızı sağlar.

TAVŞAN

Tartışmalar, bugünün epey zor olacağını gösteriyor. Bazı konuların konuşulması gerektiğini fark etseniz de gerçekten ağır eleştirileri dinleyecek bir ruh hali içinde değilsiniz.

EJDERHA

Bugün karamsar bir kişilikle epey uğraşacaksınız. Hem de her duruma negatif bakış açısıyla yaklaşıp sürekli mutsuz olan bir karakter. Pozitif olmasıyla ilgili telkinlerde bulunmak boşa kürek olacak…

YILAN

Olaylar ya da durumlar beklentilerinizi karşılamadığında kaygılanmak, Yılan burcu kişiliğinin doğalında var. Neyse ki bazen, bazı şeyler tam olarak fark edilmeden gerçekleşir.

AT

Siz, insanları çabucak affediyorsunuz, ancak çevrenizdeki insanlar ufak bir hatada bile kin besliyor. Bu kişileri, bağışlayıcı olmaları konusunda teşvik etmeye çalışmanız anlamsız. Onlardan mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

KEÇİ

Bazen göreceğiniz tek şey, size doğru atılan küçük bir adımdır. Bu adıma karşılık vermemek ise kırıcı olabilir.

MAYMUN

Bazen insanlara yardım etmekten fazlaca memnuniyet duyarsınız. Biliyorsunuz ki bu iyilikler dönüp dolaşıp ihtiyacınız olduğunda sizi bulacak. Ancak kimseye bu çıkar doğrultusunda yardım etmiyorsunuz.

HOROZ

Zor insanlarla uğraşırken hep soğukkanlısınız. Davranışlarının farkına varmalarını sağlamak için sabırla bekleyeceksiniz. Ancak harcayacağınız zamana değip değmeyeceğini düşünüyorsunuz.

KÖPEK

İnatçı insanlarla uğraşmak sizi çileden çıkartıyor. Belki de istediklerini yapmak ve fikirlerini değiştirmemekte haklı olduklarını kabullenmeniz gerekiyordur. Dikkatinizi, yumuşak başlı ve uyumlu insanlara yönlendirmeniz daha iyi olur.

DOMUZ

Derdinizi söylemezseniz, cevap her zaman 'hayır' olacak. Ayrıca kesinlikle 'hayır' diyecek olan insanlara aynı şeyi sorup durmanın anlamı yok. Çünkü zaten size yardım etmek istemiyorlar demektir.