14 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

14 Şubat Çarşamba - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Kaplan burcu…

FARE

Bir engelle karşılaştığınızda kendinizi biraz keyifsiz hissetmeniz çok normal. Fare burcu kişiliğiniz, karşılaştığı bir karışıklığın üstesinden gelmek için ne yapması gerektiğini hemen anlayabiliyor. Sakin kalın ve hislerinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

BOĞA

Bazen fikrinizi değiştirmek gerekir. Çünkü en doğru şeyin bu olduğunu bilirsiniz. Bir yanınız hala direnir. Çünkü insanların, pes ettiğinizi düşünmelerini istemezsiniz. Bu tip kuruntuları bir kenara bırakın. Mühim olan, kimin ne düşündüğünü önemsemeksizin doğru olanı yapmaktır.

KAPLAN

İnsanlar, canlarını sıkan konular hakkında konuşmak ister ancak sohbete başlamak zor olur. Karşı karşıya kaldığınız zorluklardan ya da üstesinden gelmek zorunda olduğunuz problemlerden bahsederek size açılmalarını sağlayabilirsiniz.

TAVŞAN

Bazen çok pratik olmanız ve hemen bazı planlar yapmanız gerekir. Bu arada rutine sadık kalarak ilerleme kaydedebileceğinizi unutmayın. Hiçbir işi kendinize dert edecek kadar düşünmeye değmez, su akar yolunu bulur.

EJDERHA

Bu hafta sonu değişiklik yapma isteği duyabilirsiniz. Evdeki eşyaların yerini değiştirecek, ya da zamanınızı nasıl harcayacağınızı bilemeyeceksiniz. Böyle durumlarda gerçekten hayatınızda bir değişiklik isteyip istemediğinizi bir daha sorgulayın.    

YILAN

Yakın arkadaşınızla zor diyaloglara girmekten kaçınıyor musunuz? Özellikle bir konudan söz etmemeye çalışmak çok da kolay olmayabilir. Kendinizi sohbetin akışına kaptırıp, söylenmemesi gerekenleri ağzınızdan kaçırmaktan korkuyorsunuz. 

AT

Haddinden fazla abartan insanlardan pek hoşlanmıyorsunuz. Gereksiz gösteriş peşinde olduklarını ve övünülmeyecek konularda ukalalık yaptıklarını düşünüyorsunuz.

KEÇİ

Birinin size, sırrını paylaşacak kadar güvenmesi hoşunuza gidiyor. Bu sırrı omuzunuzda bir yük olarak görebilirsiniz. Yine de yardım edebilmek için biraz daha fazla sohbet etmek isteyeceksiniz.

MAYMUN

Herhangi bir duruma, başkasının gözünden bakabiliyor musunuz? Mantığını anlamaya çabaladığınızda, bu şekilde davranmak için geçerli nedenleri olduğunu görebiliyorsunuz.

HOROZ

Kimin yardımı gerekiyor? İnsanlar neye ihtiyacınız olduğunu bildikleri sürece size destek olur. Zaten bugünkü gibi bir Yılan burcu gününde samimiyetsiz bir karşılık almanız pek mümkün değil. 

KÖPEK

Size huzur veren şeylere sadıksınız. Ancak aynı zamanda maceraya da açsınız. Hayatınıza biraz heyecan katmak istiyorsanız, daha önce yapmadığınız yeni ve farklı etkinlikler belirleyin.

DOMUZ

İnsanlara yardım etmek şüphesiz harika bir his. Ancak bugün önünüzde yapılacak birçok iş var. Önceliklerinize devam etmeniz gerekiyor. İsteyene, yardımcı önerilerde bulunabilecek kadar vaktiniz var.