13 Şubat Salı - Günlük Çin Burçları

13 Şubat Salı - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Takım çalışmasının size kazandıracaklarını görmezden gelmemelisiniz. Kimsenin size yardım etmemesi dikkatinizi çekiyor. Muhtemelen tek başınıza her şeyin üstesinden gelebileceğinizi düşünüyorlar.

BOĞA

Borçlar canınızı sıkmaya devam ediyor. Ödemeleri erteleme şansınız olsa bile, bir an önce hallederseniz sıkıntılar azalacaktır. En kısa sürede finansal durumunuzu yeniden düzenlemelisiniz.

KAPLAN

Her zaman muhalif olduğunuz düşünceleri onaylamak size yanlış gelse de arkadaşınızı mutlu etmek için bunu yapacaksınız.  

TAVŞAN

Bugün soru sorarken cesur olun. İnsanlarla iletişime geçmezseniz, sorunu anlamalarını beklemek ve sonra hayal kırıklığına uğramak kaçınılmaz olur.

EJDERHA 

Bazı kişiler, saçma şeyleri takıntı haline getiriyor. Bu yüzden başınıza bela olacaklarını hissediyorsunuz. Detaylara takılmalaları gerektiğini hatırlatarak yardım edebilirsiniz.

YILAN

Bu hafta için planlarınız neredeyse bitmiş gibi görünüyor. Yine de yapmaya söz verdiğiniz işleri yetiştirip yetiştiremeyeceğinizi düşünmeniz gerekiyor. Yoksa sözünüzü tutmayan biri olarak akıllarda yer edeceksiniz.

AT

Çevrenizdeki insanlara verdiğiniz tepkilerin önemi yok. Söylemesi kolay olsa da, sakin kalmaya çalışın. At burcu kişiliğiniz hisleri konusunda oldukça hassastır.

KEÇİ

Haftaya dikkatli ve planlı başlamayı seviyorsunuz. Ancak bazı insanlar, ortalık karıştırmaktan hoşlanıyor olabilir. Bu ortamdan uzak durmanız gerektiğinin farkındasınız.

MAYMUN

Bazı şeyleri ne kadar çok başarmak istediğinizin bir önemi yok. Sadece doğru zamanı beklemeniz gerekiyor. Ancak hırsınız buna engel oluyorsa, ilerlemeye çalışmadan önce elinizdeki verileri yeniden planlamanız gerekiyor.

HOROZ

Yarışmayı ciddiye alıyorsunuz, ancak çekişmeleri çok fazla önemsemenize gerek yok. Şans yanınızda olduğunda kazanmak çok kolaydır. Kalan zamanlarda da karşınızdakinin kazanmasına izin vererek stresli bir hayat yaşamamayı tercih edebilirsiniz. 

KÖPEK

Bazı şeyleri normalden farklı şekilde yaparsanız ne olacağını düşünüp duruyorsunuz. Ve bu durum, ruhsal enerjinizin çoğunu tüketiyor. Gereken adımları zamanında atamıyorsunuz. Çünkü hatalarınızdan ders almasını bilmiyorsunuz. 

DOMUZ

Çevrenizdeki bazı insanların sadece kendilerini ilgilendiren şeyleri yapmaya çalıştıklarını, başkalarını umursamadıklarını görüyorsunuz. Duruma el atıp düşündüklerinizi söyleyeceksiniz. Ancak bundan hoşlanmayacaklardır.