12 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

12 Şubat Pazartesi - Günlük Çin Burçları

 

Bugünün hakimi Fare burcu…

FARE

Bazen yalnızlıktan kendi kendinize konuşuyorsanız, bugün yaşanacaklar sizin için sürpriz olacak. Böyle bir Köpek burcu hakimiyetinde harika dostluklar kurmak size iyi gelecek.

BOĞA

Çiçeklerin kokusunu duymak için yavaş hareket etmeniz gerekir. Bu kokular bazen rüzgarla birlikte size gelse de, bilinçli bir şekilde kokuyu içinize çekmek o an size hediyedir. Ne geçmişi ne de geleceği düşünün, sadece o anı yaşayın. 

KAPLAN

Gerçekten gereksiz tartışmalar olduğunu fark etmek, bazen zaman alır. Bugün kazanamayacağınızı düşündüğünüz olaylardan uzaklaşmak daha akıllıca olacak. Faydasız bir rekabet için zaman ve çaba harcayacağınıza, enerjinizi yeni girişimlere yönlendirin. 

TAVŞAN

Ne yaparsanız yapın memnun edemeyeceğinizi hissettiğiniz insanlar var. Zaten verdiğiniz sözü tuttunuz. Hala bir şey istiyorlarsa, daha fazlasının sorumluluğunuz dışında olduğunu izah edecek kibar bir yol bulabilirsiniz.

EJDERHA

İhtiyacınız olan yardımı isterken cesur olun. Ancak kimse, kendisine daha önce yardım eli uzatıp vazgeçen insanlardan tekrar iyilik istemez. Keyifle yardım edecek insanların var olduğuna inanın.

YILAN

Bazı şeyleri ertelemektense bir an önce yapmaya başlamanın daha iyi olacağını zaten biliyorsunuz. Başladığınız işi tamamlayamasanız bile, eninde sonunda bir adım atacaksınız. Ancak tereddüt etmenizi gerektiren sebepler de yok değil.

AT

İnsanlarla sosyalleşmek için ufak sohbetler etmek kendinizi iyi hissettirir. Onlar da gerçekten bunu biliyor, ancak güvenmenin zaman aldığını düşünüyorlar. Bu yüzden belirli kişiler kendini o kadar da huzurlu hissetmiyor.

KEÇİ

Başlangıç için, durumu en iyi şekilde nasıl ele alacağınızı düşünüyorsunuz. Daha önce başınızdan geçen herhangi bir olayla benzerlikler taşıyor mu? Nasıl üstesinden geleceğinizi bilemediğiniz anlarda pozitif düşünün. Etkili olduğunuz bir yer mutlaka vardır.

MAYMUN

Maymun burcu kişiliğinizin dayanma gücü yüksek olsa da, bu takat daha fazla devam etmeye yetmeyebilir. Gözünüz saatte, çünkü bu kadar çok çalışmanın ne kadar sürdüğünü öğrenmek istiyorsunuz. 

HOROZ

Bir duruma ya da bir kişiye olan karşı muhalif duygularınızı saklıyorsunuz. Bugün yaşanacak olası bir tartışmanın, kötü bir olaymış gibi algılanmasına gerek yok. İnsanlar nerede durduğunuzun farkına vardığında, size kaşı dürüst davranabilir.

KÖPEK

İnsanların yaptığı hatalara dikkat çekmeniz gerektiğinin farkındasınız. Niyetiniz kimseyi utandırmak değil, sadece uyarıda bulunmak istiyorsunuz. Çünkü, herşeyin daha da kötüleşeceğinden endişe ediyorsunuz.

DOMUZ

Kendi kendinize cevaplayabileceğiniz soruları, neden başkasına yöneltiyorsunuz? Belki de sadece insanların bu duruma ne açıdan baktığını öğrenmeye çalışıyorsunuzdur.