1 Şubat Perşembe - Günlük Çin Burçları

1 Şubat Perşembe - Günlük Çin Burçları

Bugünün hakimi Boğa burcu…

FARE

Önünüze çıkan fırsatı tepmemek için hemen kabul edin, detaylarıyla sonra ilgilenirsiniz. Ancak hemen bir cevap vermezsiniz, elinizden kaçabileceğini hissediyorsunuz.

BOĞA

Telaş içinde hemen konuşmaya çalışmak akıllıca olmayabilir. Önce dinleyip, insanları gözlemleyerek, gereksiz uzun tartışmalardan kaçabilirsiniz. Bazen yorum yapmamak, en iyi değerlendirmedir.

KAPLAN

İnsanların sürekli aynı şeyleri tartışıp durması oldukça sıkıcı. Saçma tartışmalara ayıracak vaktiniz yok. Bugün herkesin biraz daha sakinleşip kendi işine odaklandığını göreceksiniz.

TAVŞAN

Yanlışların üzerinde durmak, enerjinizi alabilir. Geçmişi değiştiremezsiniz, bu yüzden 'keşke'leri düşünmenin faydası yok. Zihninizi arındırmanın yollarını arayın. Geçmiş tecrübelerinizden faydalanmaya çalışın.

EJDERHA

İnsanlarla iyi anlaşmak sizi için önemli. Bu, aynı fikirde olmadığınız konuları desteklemeniz gerektiği anlamına gelmiyor. Sebeplerinizi açıklayabilirsiniz.

YILAN

Birileri sizden tavsiye istiyor ancak, bunlara uymaya çalışması ayrı bir sorun. Çünkü saplanıp kaldıkları bazı fikirler var. Öyleyse niçin sizden tavsiye istediklerini merak ediyorsunuz.

AT

Bazı insanların sizinle birlikte gelmesini istiyorsanız, hızınızı biraz yavaşlatmanız gerekiyor. Hiç kimse sizin gibi dört nala koşamaz. Arada durup biraz düşünmeleri gerekebilir.

KEÇİ

Çoğu zaman insanlara yanlışlarını direkt söylemenin akıllıca olmadığını anladınız. Gerçekten yanlış ve haksız olduklarında bile… Bugün açıkça konuşmazsanız, durumun kontrolünü kaybetmeye başlayabilirsiniz.

MAYMUN

Bugün başınızda bir dert var ve üstesinden geleceğinizden eminsiniz. Maymun burcu kişiliğiniz, hayatında hareket olmadığında sıkılır. Örneğin, test edildiğini hissetmek bile hoşuna gider.   

HOROZ

Zor ve konuşulması gereken bir sorunu tartışmak istemeyen insanlar var. Bu kişileri tartışmaya zorlamak gereksiz. Nazik bir şekilde uzaklaşıp vakti geldiğinde kendilerinin konuşmasını beklemelisiniz.

KÖPEK

Kendinizi, telaştan uzak çok sakin bir halde bulabilirsiniz. Ancak etrafınızdaki insanların kendi kendilerine eğlenmek için bitmeyen enerjileri varmış gibi görünüyor.

DOMUZ

Çevrenizdeki insanları organize edenlerden biri olmak istemiyorsunuz. Çünkü otoriter olmadan sorumlu olabileceğini hissettiğiniz başka insanlar var.